Warszawa,
14
grudnia
2011
|
00:00
Europe/Amsterdam

Szkolenia dekarskie VELUX w każdym zakątku Polski

Podsumowanie

W drugiej połowie stycznia firma VELUX rozpocznie intensywne szkolenia dekarzy i sprzedawców, które obejmą blisko 220 lokalizacji na terenie całej Polski. W trzymiesięcznym cyklu szkoleniowym będzie uczestniczyć ponad 2 tysiące firm dekarskich.

Po raz kolejny firma VELUX rozpoczyna akcję, która ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez firmy dekarskie i handlowe. Wyjątkowość programu polega na tym, że nigdy dotąd szkolenia VELUX nie były aż tak łatwo dostępne dla dekarzy. Firma VELUX przeprowadzi średnio 3 szkolenia dziennie, ponad 20 tygodniowo, a podczas całego cyklu będzie ich ponad dwieście. Kursy odbędą się w składach budowlanych, w których dekarze na co dzień się zaopatrują. W programie przewidziano m.in. naukę skutecznego doradztwa Klientom w doborze produktów VELUX. Prezentację jak wykorzystywać systemowe rozwiązania izolacyjne i montażowe dla ułatwienia pracy, zminimalizowania ryzyka reklamacji oraz poprawy parametrów izolacyjnych okna. W praktycznej części uczestnicy szkolenia dowiedzą się również jak przygotować zwykłe okno połaciowe, aby możliwa była jego późniejsza modyfikacja do wersji elektrycznej bez uszkodzenia wnęki okiennej. Ponadto po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana nowa roleta zewnętrzna VELUX, która otrzymała prestiżową niemiecką nagrodę designerską IF Award.

Szkolenia są bezpłatne, rozpoczną się w połowie stycznia i potrwają do końca marca. O najbliższe terminy można dowiadywać się bezpośrednio w składach budowlanych lub u doradców technicznych VELUX. Uczestnicy szkoleń będą mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez składy budowlane we współpracy z firmą VELUX. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród.

Hurtownie budowlane, które zdecydują się na organizację szkolenia u siebie będą rekomendowane na stronie internetowej www.VELUX.pl, a ponadto otrzymają atrakcyjną ofertę promocyjno-handlową. Już teraz zapraszamy zainteresowanych organizacją szkolenia do kontaktu z przedstawicielami handlowymi VELUX. ###