Warszawa,
09
września
2010
|
00:00
Europe/Amsterdam

Sonda dla aktywnych - sposobem na tańsze okna

Od września br. firma VELUX za wypełnienie ankiety nt. budowy domu przyznaje premię do 400 zł. W badaniu mogą uczestniczyć wszyscy, którzy właśnie budują lub remontują dom z poddaszem, albo mają takie plany w najbliższym czasie.

Ludzie AKTYWNI, którzy właśnie budują bądź planują budowę domu, nie mogą przegapić tej okazji. Ankietę trzeba wypełnić do 31 grudnia 2010 r. - przyznaną w zamian premię można będzie zrealizować nawet do 30 czerwca 2011 r. Internauci odpowiedzą na pytania na stronie internetowej firmy, zaś tradycjonaliści prześlą pocztą ankietę, którą można odebrać w hurtowniach budowlanych na terenie całej Polski. Pytania są niezwykle proste i dotyczą: charakteru inwestycji, kształtu dachu, pomieszczeń na poddaszu, a także cech okien istotnych dla respondentów. Wyniki badania zostaną opublikowane, a firma wykorzysta je do sprofilowania oferty w Polsce uwzględniając potrzeby i wymagania polskich konsumentów. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje zaledwie kilka minut – a potencjalne korzyści dla AKTYWNYCH są duże. Za udział w badaniu i rejestrację w programie firma przyznaje zwrot części wydatków za zakup okien do poddaszy VELUX na wskazane konto bankowe po dokonaniu i udokumentowaniu zawarcia transakcji zakupu.

„Nasza firma od dłuższego czasu promuje ideę AKTYWNEGO budownictwa, zachęcając do budowy domów, które mają zdolność do pozyskiwania darmowej energii ze słońca. Dlatego akcja dla ludzi AKTYWNYCH doskonale wpisuje się w naszą strategię.” – mówi Jakub Bogacz, dyrektor marketingu VELUX Polska.

Programem objęte są następujące produkty: drewniane okna obrotowe VELUX GZL lub GGL z wentylacją, rekomendowane do kuchni i łazienek okna drewniano – poliuretanowe VELUX GGU odporne na wilgoć, a także drewniane okna o podwójnym systemie otwierania VELUX GHL. Maksymalny rabat 400 złotych można otrzymać przy zakupie 4 sztuk okien VELUX typu GGL, GGU lub GHL, bądź ich dowolnej kombinacji. Więcej informacji na temat akcji dla AKTYWNYCH na stronie internetowej http://www.velux.pl/Promocjadlaaktywnych