Warszawa,
31
stycznia
2011
|
00:00
Europe/Amsterdam

Ruszyła Akademia VELUX

VELUX rozpoczął na terenie całej Polski cykl szkoleń dla dekarzy oraz sprzedawców. Akcję nazwano Akademia VELUX ze względu na jej wyjątkowo edukacyjny charakter. W ciągu 3 miesięcy firma VELUX postawiła sobie ambitny cel przeszkolenia blisko 3 tys. osób.

Szkolenie w ramach Akademii VELUX trwa jeden dzień, ale jest bardzo intensywne. Przedstawiona na wstępie wiedza teoretyczna jest pogłębiana i poszerzana poprzez pracę w niewielkich grupach na specjalnie przygotowanych do szkolenia stojakach montażowych. Uczestnicy nie tylko mogą dokładnie obejrzeć produkty VELUX, ale samodzielnie doświadczyć jak przyjazny jest ich montaż.

Wykwalifikowani doradcy techniczni VELUX zwrócą szczególną uwagę na ważne detale instalacji decydujące o najwyższej jakości montażu. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje prezentację i montaż: różnego rodzaju okien połaciowych obrotowych i uchylno-obrotowych, okien elektrycznych, kolektorów słonecznych, okien kolankowych, świetlików tunelowych, jednego z najnowszych produktów VELUX - okna do płaskich dachów, a także akcesoriów do okien VELUX: m.in. rolet zewnętrznych, markiz, rolet i żaluzji wewnętrznych. Ponadto uczestnicy będą mogli testować wytrzymałość szyb VELUX, a wziąć udział w atrakcyjnych konkursach z nagrodami. „VELUX, światowy lider w produkcji okien do poddaszy, od bardzo wielu lat prowadzi działania edukacyjne na najwyższym poziomie.

"Przygotowanie tak dużego cyklu szkoleń jak Akademia VELUX było dla nas sporym wyzwaniem organizacyjnym. Mam nadzieję, że wzbogacona wiedza uczestników wynagrodzi nam poniesiony trud, a dzięki temu współpracujące z nami firmy będą mogły świadczyć klientom usługi na jeszcze wyższym poziomie. ” - powiedział dyrektor marketingu VELUX Polska Jakub Bogacz. Szkolenia są bezpłatne, zapisy przyjmujemy po numerem telefonu (22) 33 77 000. Akademia VELUX obywa się w następujących województwach: mazowieckie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, łódzkie, śląskie, pomorskie, podkarpackie, małopolskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, lubelskie, opolskie, podlaskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie. Więcej informacji i harmonogram szkoleń