Warszawa,
19
grudnia
2023
|
12:16
Europe/Amsterdam

Rusza kolejna edycja Akademii VELUX – zarejestruj się już teraz

LEAD

Już po raz czwarty VELUX organizuje szkolenia dla dekarzy i dystrybutorów.  Warsztaty rozpoczną się w styczniu 2024 roku i potrwają do połowy marca. Cykl obejmuje spotkania w 18 miejscowościach w całej Polsce.  Będzie to także doskonała okazja do poznania nowości produktowych VELUX.

Firma VELUX, producent okien dachowych, po raz kolejny wychodzi z bezpłatną ofertą edukacyjną dla firm dekarskich i handlowych, która ma na celu podniesienie kwalifikacji i pogłębienie wiedzy na temat rozwiązań i nowości VELUX oraz wspólnych rozmów na temat najnowszych trendów rynkowych dotyczących sektora stolarki i jego dalszego rozwoju. Podczas spotkań uczestnicy będą mogli dokładnie obejrzeć produkty VELUX i wspólnie z doradcą przeprowadzić  ich prawidłowy montaż.

Podczas wielu pokazów, na skonstruowanych do tego celu stanowiskach imitujących połać dachu, uczestnicy będą mogli zobaczyć na żywo wszelkie szczegóły i detale techniczne.

- mówi Sławomir Łyskawka, dyrektor techniczny VELUX Polska.

Akademia VELUX to kolejna inicjatywa odpowiadająca na głosy  i zapotrzebowanie  naszych partnerów biznesowych. Dzięki szkoleniom organizowanym przez firmę VELUX wielu dekarzy i dystrybutorów będzie mogło rozwinąć swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje w zakresie rozwiązań VELUX i ich poprawnego montażu. Inspiracją do przygotowania programu szkolenia są nowości wprowadzane przez firmę VELUX oraz sugestie jakie słyszymy od  partnerów w naszej codziennej, wspólnej  pracy

- mówi Sławomir Łyskawka, dyrektor techniczny VELUX Polska.

O szkoleniach

Akademia VELUX to dwumiesięczny cykl spotkań stacjonarnych w 18 miejscowościach w całej Polsce.

Jednodniowe szkolenie jest podzielone na 2 części: teoretyczną i praktyczną.  Przedstawiona w pierwszej części spotkania wiedza teoretyczna zostanie pogłębiana na specjalnie przygotowanych do szkolenia stojakach montażowych. Przy stanowiskach technicznych zostanie zaprezentowana dotychczasowa oferta VELUX , jak i NOWOŚCI  produktowe.  

Osobnym zagadnieniem będzie przedstawienie procesu wymiany okna dachowego.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy jedynie:

1.      wejść na stronę https://oknadachowe.velux.pl/akademia-velux,

2.      wypełnić formularz zgłoszeniowy i zarejestrować się.

Liczba miejsc w wydarzeniu jest ograniczona.

Dla każdego uczestnika przygotowano dyplom potwierdzający udział w szkoleniu.  
Spotkania inaugurujące tegoroczną Akademię VELUX odbędą się już 23 stycznia 2024 r. w Krakowie i Poznaniu.

Akademia VELUX to przedsięwzięcie od lat cieszące się dużym zainteresowaniem wśród dekarzy i dystrybutorów . Dołącz do grona ponad 2500 uczestników, którzy ukończyli poprzednie edycje Akademii VELUX.  Zarejestruj się już dziś.

Informacje o Grupie VELUX

Od ponad 80 lat Grupa VELUX tworzy lepsze warunki do życia dla ludzi na całym świecie, dostarczając więcej światła dziennego i świeżego powietrza przez dach. Oferta VELUX obejmuje okna do poddaszy oraz system doświetleń modułowych, żaluzje, rolety dekoracyjne, różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne, rolety zewnętrzne oraz systemy i rozwiązania stosowane w inteligentnych domach. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy i zrównoważony klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Działamy globalnie  – z przedstawicielstwami handlowymi i zakładami produkcyjnymi w ponad 36 krajach, zatrudniamy około 11 000 pracowników. Grupa VELUX należy do VKR Holding A/S, którego jedynym właścicielem są organizacje non-profit (FUNDACJE VELUX) oraz rodzina założyciela. W 2022 roku VKR Holding osiągnął przychody w wysokości 4,29 mld euro, a FUNDACJE VELUX przekazały na cele charytatywne 181  mln euro. Więcej informacji na stronie www.velux.com

Informacja o Grupie VELUX i spółkach siostrzanych w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 2,5 mld zł. Zatrudniają ponad 5090 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa oraz Starym Laskowcu. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W latach 2020-2021 Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce około 286 mln zł w modernizację i rozwój fabryk. Grupa VELUX jest obecna w Polsce od ponad 30 lat. Aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ok. 172 mln zł na wsparcie instytucji i organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży, a także na działania związane z rozwojem edukacji zawodowej. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania prezentowane są w regularnie publikowanych raportach ESG. Więcej informacji na www.velux.pl