Warszawa,
19
maja
2008
|
00:00
Europe/Amsterdam

Praktykuj w biurze architektonicznym VELUX

Już po raz siódmy firma VELUX ogłasza konkurs na staż dla studentów wydziałów architektury. Wakacyjna dwumiesięczna praktyka zawodowa odbędzie się w biurze architektonicznym VELUX w Horsholm koło Kopenhagi.
 

Firma pokryje wszystkie koszty związane z podróżą i pobytem zwycięskiego studenta w Danii. Aby aplikować na staż do 6 czerwca br. należy złożyć wymagane dokumenty wraz z prezentacją swojego portfolio.  Na podstawie listu motywacyjnego, curriculum vitae, referencji od nauczyciela akademickiego, prezentacji na płycie CD zawierającą portfolio z dorobkiem studenta, komisja rekrutacyjna wyłoni najlepszych kandydatów. Zostaną oni zaproszeni na rozstrzygające rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w dniu 11 czerwca br. w siedzibie firmy w Warszawie. Wszystkie wyżej wymienione dokumenty należy przesłać w dwóch egzemplarzach w języku polskim i angielskim na adres: VELUX Polska ul. Dzika 2, 00-194 Warszawa, z dopiskiem "Praktyka w Danii". W skład komisji rekrutacyjnej wchodzą architekci VELUX - Monika Kupska-Kupis, Lone Feiffer i Henryk Norlander Smith - m.in. współprojektant domu LUMINA zaprojektowanego we współpracy z pracownią Archipelag z Wrocławia. Projekt domu został zaprezentowany w kwietniowym numerze Dom & Wnętrze. Decydujące kryteria wyboru to - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, twórcza i kreatywna osobowość, a także dobre umiejętności wizualizacyjne. Praktyka odbędzie się w terminie 4 sierpnia - 26 września br.

"Dla młodych ludzi wyjazd do Danii jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych doświadczeń, nawiązanie ciekawych kontaktów i rozwój zawodowy pod opieką profesjonalistów. Studenci z Polski są bardzo zdolni i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród naszych kolegów architektów z Danii. Niektórzy z nich po zakończeniu stażu nadal współpracują z naszą firmą." - mówi Monika Kupska-Kupis architekt VELUX.  Dodatkowych informacji udziela: Kontakt dla mediówAgnieszka KamińskaKoordynator PR, VELUX PolskaTelefon: (+48 22) 337 70 53Tel. komórkowy: (+48) 502 410 414Fax: (+48 22) 337 00 75E-mail: agnieszka.kaminska@velux.com

Kontakt dla studentów:

Monika Kupska-KupisArchitekt VELUX Polska

Telefon: (+48 22) 337 70 23Fax: (+48 22) 337 00 75

E-mail: m.kupska-kupis@velux.com