Warszawa,
09
kwietnia
2018
|
16:05
Europe/Amsterdam

Poczuj magię na swoim poddaszu z roletami z kolekcji Disney & VELUX Dobranoc

LEAD

Najbardziej popularne postaci z bajek znów mogą zagościć w pokoju Twojego dziecka. Od bohaterek z „Krainy Lodu”, po Zygzaka McQueen z filmu „Auta” i ponadczasowe klasyki jak Kubuś Puchatek – nowa kolekcja rolet Disney & VELUX Dobranoc doda sypialni na poddaszu odrobinę magii i kreatywności.

Już po raz trzeci Disney połączył siły z firmą VELUX i wspólnie stworzyli piękną paletę rolet przedstawiających ulubionych bohaterów kultowych bajek w stylowych i eleganckich projektach. Wzory mają żywe i przyjemne kolory, dzięki czemu wchodząc do sypialni dziecka poczujesz jakbyś wkraczał do krainy czarów. W zależności od upodobań, rodzice mają do wyboru 18 wzorów. Do wyboru mamy 9 bajkowych plakatów – przedstawiających konkretne postaci z filmów animowanych Disney lub 9 uniwersalnych wzorów zaprojektowanych przez producenta okien. Nastolatkom do gustu z pewnością przypasują z kolei rolety z kolekcji Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi. Wykorzystana przez firmę VELUX technika skalowania nadruku sprawia, że obrazy z bohaterami Disneya i Star Wars zwiększają się wraz z wielkością okna. Najnowsza kolekcja rolet zaciemniających dostępna jest w sprzedaży od 26 marca 2018 r.

download
Disney_packshot_video

 

 

Twoje dziecko będzie spać spokojnie

Jest jeszcze widno za oknem, a Twoje dziecko potrzebuje odpoczynku? Według badań, wyspane dzieci znacznie lepiej się rozwijają. Dzięki zastosowaniu trzywarstwowej tkaniny, w każdej chwili masz możliwość stworzenia ciemności na zawołanie – nawet w ciągu dnia. Rolety z kolekcji Dobranoc zapewniają nawet 99,9% całkowitego zaciemnienia. Materiał, z którego zostały wykonane rolety jest w pełni odporny na zanieczyszczenia, dzięki czemu każdy rodzic bez problemu będzie mógł je szybko wyczyścić. Ponad to, są całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych. Zostały wykonane z tkanin nieszkodliwych dla zdrowia jego użytkowników, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex®. Co jest równie istotne, dzięki subtelnym prowadnicom, rolety chodzą płynnie, delikatnie oraz bez szarpania. Nawet dziecko nie będzie miało problemu, aby podnieść lub opuścić roletę w miarę potrzeby. Idealnie pasują do każdego okna VELUX, a dzięki unikalnemu systemowi Pick&Click® ich montaż jest niezwykle prosty. Rodzice będą mogli zamontować produkt w sypialni na poddaszu swojego dziecka w mniej niż 10 minut. Rolety objęte są gwarancją przez okres 3 lat.

Kolekcja Disney & VELUX Dobranoc łączy jakość z funkcjonalnością i oferuje najmłodszym oraz ich rodzicom możliwość zamiany pokoju w miejsce zabaw, gdzie magiczny świat bajek łączy się z optymalnymi warunkami do spania.

Informacje o Grupie VELUX

Informacje o Grupie VELUX

Od 75 lat Grupa VELUX dzięki swoim produktom poprawia warunki życia ludzi w budynkach, umożliwiając lepszy dostęp do światła dziennego i świeżego powietrza. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz system doświetleń modułowych, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Grupa VELUX działa globalnie – posiada przedstawicielstwa handlowe w ponad 40 państwach, zatrudnia około 9500 pracowników. Grupa VELUX należy do VKR Holding A/S, którego większościowym udziałowcem są Fundacje VELUX oraz rodzina założyciela. Więcej informacji na stronie www.velux.com.

Informacje o Grupie VELUX i spółkach siostrzanych w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentemi eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł. Zatrudniają ponad 4250 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich trzech lat (2015-2017) Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 309 mln zł w modernizację i rozwój fabryk oraz dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Grupa VELUX jest obecna w Polsce od ponad 28 lat. Aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ponad 107 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR, będącym jednocześnie pierwszym takim raportem w branży stolarki. Więcej informacji na www.velux.pl.