Warszawa,
22
stycznia
2008
|
00:00
Europe/Amsterdam

Fruwające rolety w nowych kolorach

Firma VELUX, co roku poszerza i doskonali ofertę akcesoriów do okien połaciowych, aby na poddaszu mieszkało się wyjątkowo ładnie i komfortowo.
 

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2008 odbyła się rynkowa premiera najnowszej kolekcji tkanin oraz rolet plisowanych firmy VELUX. Największą ich zaletą jest to, że pozwalają zasłonić dowolną cześć okna, zarówno od dołu jak i od góry.

Tkaniny w nowej ofercie dostępne są m.in. z motywami roślinnymi, kwiatowymi, w kolorach ziemi jak beże i brązy oraz w bardzo modnych w tym sezonie odważnych turkusach, soczystej zieleni i amarancie.

Nowe plisowane rolety firmy VELUX wyróżniają węższe listwy i aluminiowe prowadnice, dzięki temu sprawiają wrażenie lekkości. Nie mają one również kasety, do której normalnie chowa się roleta podczas zwijania. Zostały skonstruowane tak, aby można operować zarówno górną, jak i dolną jej listwą. Ten nowy niezwykle funkcjonalny sposób obsługi, pozwala na zatrzymanie ich w dowolnej pozycji wzdłuż aluminiowych prowadnic, nawet na środku okna. 

Rolety występują w dwóch wersjach, VELUX FHL i VELUX FHC: pierwsza wykonana jest z jednej warstwy, wysokiej jakości półprzezroczystego poliestru, a druga z podwójnego materiału o strukturze plastra miodu. W obydwu modelach plisy są niezwykle trwałe i nawet po wielu latach użytkowania nie wygładzają się. Model VELUX FHC dostępny jest w 5 naturalnych kolorach, lepiej przyciemnia wnętrze, a roleta sprawia wrażenie przestrzennej. 33 wzory modelu VELUX FHL pozwolą na dobranie idealnej rolety zarówno do stonowanych, jak i awangardowych wnętrz.

Rolety plisowane są najbardziej dekoracyjnym produktem w ofercie firmy VELUX. W połączeniu z zewnętrzną markizą w upalne i słoneczne dni zapewnią przyjemny chłód oraz zmiękczą ostre promienie słońca. Cena modelu VELUX FHL od 284 zł, a VELUX FHC od 308 zł. Wszystkie nowości będą dostępne od początku lutego 2008 roku.

Dodatkowych informacji udziela:
Agnieszka Kamińska
Telefon: (+48 22) 337 70 53
Tel. komórkowy: (+48) 502 410 414
E-mail: agnieszka.kaminska@velux.com