Warszawa,
07
lutego
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

Cenne nagrody dla zagorzałych fanów piłki ręcznej

Podsumowanie

W rozgrywkach VELUX EHF Ligi Mistrzów, kibice 24 drużyn mogą okazać im swoje wsparcie nie tylko na boisku, lecz także uczestnicząc w darmowej grze VELUX Handball Manager, dostępnej na handballenergy.com. Oficjalny fanklub może wygrać nawet 4000 euro. 

​Oddając głos na ulubioną drużynę fani mogą wesprzeć jej fanklub dużą sumą pieniędzy, która zostanie przeznaczona na jego aktywność i wsparcie drużyny podczas turnieju. Sponsor tytularny – Grupa VELUX – postanowiła przeznaczyć 2000 euro dla najliczniejszego fanklubu i kolejne 2000 euro dla fanklubu, który uzyska najwięcej punków w grze.  Konkurs dla kibiców już się rozpoczął i potrwa do 5 marca. 

Aby uczestniczyć w rywalizacji, wystarczy wejść na stronę handballenergy.com  i wziąć udział w darmowej grze VELUX Handball Manager. Zarejestrowani do gry kibice mogą oddać głos na swoją ulubioną drużynę i tym samym zasilić szeregi członków jej fanklubu, zwiększając szansę na wygraną. Dodatkowo, poprzez aktywne uczestnictwo w VELUX Handball Manager – grze polegającej na zarządzaniu swoim wirtualnym zespołem, fani mogę zbierać punkty, które następnie wpłyną na ostateczny wynik ich fanklubu. Ten fanklub, który uzyska najwyższy końcowy wynik wygra również 2 000 euro.

Uczestnicy gry mają również szansę zdobyć indywidualne nagrody w postaci dwóch biletów VIP na finał VELUX EHF Ligi Mistrzów 2015. Konkurs dla kibiców nie jest organizowany po raz pierwszy, a polscy fani piłki ręcznej odnosili w nim już swoje sukcesy. W ubiegłym roku rywalizację wygrali kibice KS Vive Targi Kielce ex aequo z kibicami węgierskiej drużyny.

W serwisie internetowym handballenergy.com pasjonaci piłki ręcznej znajdą także wiele innych ciekawostek związanych z turniejem, takich jak: blog, zdjęcia i filmy.

VELUX EHF Liga Mistrzów jest najważniejszym klubowym turniejem męskiej piłki ręcznej w Europie. Dwadzieścia cztery najlepsze profesjonalne drużyny grają od września do maja, aby zakwalifikować się do ostatecznej fazy turnieju, znanej jako VELUX EHF FINAL4.

Grupa VELUX jest tytularnym sponsorem VELUX EHF Ligi Mistrzów od 2010 r.