Warszawa,
04
listopada
2015
|
10:59
Europe/Amsterdam

Błyskawiczna zmiana wystroju okna

LEAD

Nowe, rolety rzymskie VELUX to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Są eleganckie i dekoracyjne, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko chcemy.

Miłośniczki urządzania wnętrz często zmieniają aranżacje okien w domu, ale do tej pory rolety nie oferowały takich możliwości. Teraz z pewnością docenią one fakt, że tkaninę w roletach rzymskich VELUX można samodzielnie wymieniać na inną.

podkreśla Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska.
To bardzo ciekawe rozwiązanie, które zapewnia duże możliwości dowolnej stylizacji pomieszczenia. Wystarczy kilka materiałów na zmianę i można bawić się wystrojem poddasza, kształtować go w zależności od nastroju, okazji czy pory roku. W razie potrzeby łatwiej też wyczyścić tkaninę
podkreśla Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska.

Tkaniny w różnym stopniu przepuszczają lub blokują światło - w zależności od potrzeb można wybrać dekoracyjną, przyciemniającą wnętrze lub całkowicie blokującą promienie słoneczne. Zamiana tkaniny pozwoli nam również lepiej kontrolować światło, jeśli nasze potrzeby są zmienne.

Obejrzyj film, jak wymienia się tkaninę w rolecie VELUX i zobacz jakie to proste:

Rolety rzymskie VELUX będą gustownym dodatkiem do każdego okna dachowego. Wysoka jakość tkanin sprawa, że wyglądają stylowo także zwinięte - układają się wtedy w dekoracyjne fałdy. Są dostępne w eleganckiej kolekcji materiałów o różnym stopniu rozproszenia światła. Pierwsza propozycja to aż 20 nowoczesnych wzorów tkanin o ponadczasowej stylistyce. Ich materiał przepuszcza do wnętrza miękkie i rozproszone światło, co tworzy w pomieszczeniu miłą i ciepła atmosferę. Zwolennicy intensywniejszych kolorów mogą z kolei wybierać sposób sześciu barwnych tkanin, zaprojektowanych przez światowej sławy duet projektantów Scholten & Baijings. Kolekcja inspirowana jest subtelną grą światła od wschodu do zachodu słońca. 

Wysoki poziom projektowy i walory rolety rzymskiej docenił Instytut Wzornictwa Przemysłowego, którzy przyznał rolecie wyróżnienie „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”.

Rolety rzymskie VELUX są bardzo wygodne w obsłudze. Komfort użytkowania zapewnia elastyczna i bezstopniowa regulacja na wąskich prowadnicach. Nie są przymocowane ani do dolnej, ani do górnej części skrzydła okiennego, co pozwala na swobodną regulację ich pozycji na oknie – można je podnosić lub obniżać,w zależności od potrzeb. Co ważne, do ich montażu nie jest potrzebna pomoc specjalisty. Dzięki systemowi Pick&Click® szybko i prosto można zamontować je samodzielnie.

Cena rolety rzymskiej VELUX FHB z jedną tkaniną już od 410 zł, dodatkowa tkanina już od 205 zł brutto.

Więcej zdjęć i inspiracji na naszym profilu na Pinterest: Rolety rzymskie

 

Informacje o Grupie VELUX

Informacje o Grupie VELUX

Od 75 lat Grupa VELUX dzięki swoim produktom poprawia warunki życia ludzi w budynkach, umożliwiając lepszy dostęp do światła dziennego i świeżego powietrza. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz system doświetleń modułowych, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Grupa VELUX działa globalnie – posiada przedstawicielstwa handlowe w ponad 40 państwach, zatrudnia około 9500 pracowników. Grupa VELUX należy do VKR Holding A/S, którego większościowym udziałowcem są Fundacje VELUX oraz rodzina założyciela. Więcej informacji na stronie www.velux.com.

Informacje o Grupie VELUX i spółkach siostrzanych w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentemi eksporterem okien dachowych w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł. Zatrudniają ponad 4250 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich trzech lat (2015-2017) Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 309 mln zł w modernizację i rozwój fabryk oraz dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Grupa VELUX jest obecna w Polsce od ponad 28 lat. Aktywnie uczestniczy w życiu gospodarczym i społecznym kraju, w tym życiu społeczności lokalnych. W Polsce działają FUNDACJE VELUX, które przekazały ponad 107 mln zł na wsparcie organizacji społecznych realizujących projekty zapobiegające wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Podstawą działalności firmy VELUX jest społeczna odpowiedzialność, której koncepcja i obszary działania zostały przedstawione w lokalnym raporcie CSR, będącym jednocześnie pierwszym takim raportem w branży stolarki. Więcej informacji na www.velux.pl.