0
Warszawa,
04
listopada
2015
|
10:59
Europe/Amsterdam

Błyskawiczna zmiana wystroju okna

LEAD

Nowe, rolety rzymskie VELUX to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Są eleganckie i dekoracyjne, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko chcemy.

Miłośniczki urządzania wnętrz często zmieniają aranżacje okien w domu, ale do tej pory rolety nie oferowały takich możliwości. Teraz z pewnością docenią one fakt, że tkaninę w roletach rzymskich VELUX można samodzielnie wymieniać na inną.

podkreśla Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska.
To bardzo ciekawe rozwiązanie, które zapewnia duże możliwości dowolnej stylizacji pomieszczenia. Wystarczy kilka materiałów na zmianę i można bawić się wystrojem poddasza, kształtować go w zależności od nastroju, okazji czy pory roku. W razie potrzeby łatwiej też wyczyścić tkaninę
podkreśla Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska.

Tkaniny w różnym stopniu przepuszczają lub blokują światło - w zależności od potrzeb można wybrać dekoracyjną, przyciemniającą wnętrze lub całkowicie blokującą promienie słoneczne. Zamiana tkaniny pozwoli nam również lepiej kontrolować światło, jeśli nasze potrzeby są zmienne.

Obejrzyj film, jak wymienia się tkaninę w rolecie VELUX i zobacz jakie to proste:

Rolety rzymskie VELUX będą gustownym dodatkiem do każdego okna dachowego. Wysoka jakość tkanin sprawa, że wyglądają stylowo także zwinięte - układają się wtedy w dekoracyjne fałdy. Są dostępne w eleganckiej kolekcji materiałów o różnym stopniu rozproszenia światła. Pierwsza propozycja to aż 20 nowoczesnych wzorów tkanin o ponadczasowej stylistyce. Ich materiał przepuszcza do wnętrza miękkie i rozproszone światło, co tworzy w pomieszczeniu miłą i ciepła atmosferę. Zwolennicy intensywniejszych kolorów mogą z kolei wybierać sposób sześciu barwnych tkanin, zaprojektowanych przez światowej sławy duet projektantów Scholten & Baijings. Kolekcja inspirowana jest subtelną grą światła od wschodu do zachodu słońca. 

Wysoki poziom projektowy i walory rolety rzymskiej docenił Instytut Wzornictwa Przemysłowego, którzy przyznał rolecie wyróżnienie „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”.

Rolety rzymskie VELUX są bardzo wygodne w obsłudze. Komfort użytkowania zapewnia elastyczna i bezstopniowa regulacja na wąskich prowadnicach. Nie są przymocowane ani do dolnej, ani do górnej części skrzydła okiennego, co pozwala na swobodną regulację ich pozycji na oknie – można je podnosić lub obniżać,w zależności od potrzeb. Co ważne, do ich montażu nie jest potrzebna pomoc specjalisty. Dzięki systemowi Pick&Click® szybko i prosto można zamontować je samodzielnie.

Cena rolety rzymskiej VELUX FHB z jedną tkaniną już od 410 zł, dodatkowa tkanina już od 205 zł brutto.

Więcej zdjęć i inspiracji na naszym profilu na Pinterest: Rolety rzymskie

 

Informacje o Grupie VELUX

Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu, których dostarczają produkty VELUX, powstają lepsze warunki mieszkalne. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 11 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. Jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a jej produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. W Grupie VELUX zatrudnionych jest około 10 tys. osób, a jej właścicielem jest VKR Holding A/S.

Informacja o Grupie VELUX i spółkach siostrzanych w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien z Polski, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,43 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 3300 osób, w tym większość w czterech fabrykach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Grupa VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich trzech lat Grupa VELUX zainwestowała w Polsce w Polsce ponad 350 mln zł, z czego 250 mln zostało przeznaczone na modernizację fabryk i dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Była to największa inwestycja w ponad 20-letniej historii VELUX w Polsce. Okna Nowej Generacji – bardziej energooszczędne, dostarczające więcej światła, zapewniające większy komfort w instalacji i użytkowaniu, zastąpiły całkowicie starą ofertę.